İŞİNİZİ 7/24 AÇIK İNTERNET MAĞAZASINA DÖNÜŞTÜRÜYORUZ!

0 258 244 07 47

ŞİMDİ ARAYIN

INFLUENCER MARKETING

Günümüz deyimiyle fenomen olarak adlandırılan; Youtube,Facebook, Twitter,Periscope, Instagram gibi sosyal medya kanallarında yüksek takipçi sayılarına sahip kişilerin gönderileriyle bir ürün ya da marka hakkında deneyimlerini takipçilerine aktarması Influencer Marketing olarak adlandırılıyor. Doğru platformlarda doğru kitleye seslenebilmeniz için gönderi ve kitle analizi gerçekleştirerek sizin için en uygun adayı belirliyoruz.

KURUMSAL HESAP YÖNETİMİ

2000'li yılların başlarına kadar genel olarak " Halkla İlişkiler " olarak adlandırılan bu iletişim ve tanıtım şekli sosyal ilişkilerin internet üzerinde yoğunlaşması ile birlikte Kurumsal Hesapların Yönetimi halini aldı. Facebook, İnstagram gibi çok kullanılan sosyal medya sitelerinde oluşturduğumuz kurumsal hesaplarınızla kısa süre içerisinde büyük kitlelere hitap edebilmenizi sağlıyoruz.

E-TİCARET HESAP YÖNETİMİ

"İnsanlara ürünler değil duygular hitap eder" altın kuralı ile sosyal medya üzerindeki hesaplarınızı bir vitrin olmaktan çıkarıp markanızı "Müşterilerini anlayan ve onlardan biri olan " firmalar haline getiriyoruz. Müşterilerinizle uzun süreli sağlam bağlantılar kurmanızı sağlıyor, kurumsallığı esnaf kültürü ile harmanlıyoruz.

MOBİL UYGULAMA

Zorlu rekabet ortamında mobil uygulamaları takip edip her biri için senkronize içerikler paylaşan firmaların kar marjları ve müşteri portföylerinin, sosyal medya için tasarlanmış mobil uygulamaları kullanmayan firmalara oranla %400 arttığı gözlenmiştir. Doğru içerik paylaşımı, görsel dizaynı etiketleme ve konum bildirimleri yönetim platformumuzla sosyal medyaya mobil ortamda da hakim olmanızı sağlıyoruz.

SIK SORULAN SORULAR

Bir E-ticaret sitesinin en önemli özelliği güvenilir olması ve stoklarını daima güncel tutmasıdır. Modern arayüz, kullanıcı odaklı dizayn, güncel stok takibi, doğru ileitişim kanalları ile yüksek ziyaretçi oranlarına sahip olabilirsiniz. Hedef kitlenizi cezbedecek kampanyalar, görsel tasarımlar ile diğer firmaların bir adım önüne geçmek artık daha kolay!

E-ticaret bir hizmet yada ürünün internet üzerinden satışı veya tanıtımıdır. Gelişen teknoloji çağında şirketler akla gelebilecek her ürünün internet üzerinden satışını gerçekleştirebilmekte ve hatta cirolarının büyük bir kısmını e-ticaret sayesinde oluşturabilmektedir. E-Ticaret siteleri dünyanın her noktasından alıcıları ve satıcıları bir araya getirebilen oldukça avantajlı platformlardır. Dünya genelinde oldukça rağbet gören internet alışverişinin ülkemizde önümüzde ki on yıl içerisinde en büyük gelişme kaydeden sektör olacağı tahmin edilmektedir.

E-ticaretin başlangıcı, ticari belgeleri diğer şirketlerle paylaşmak için işyerlerinin "Electronic Data Interchange (EDI)" kullanmaya başladığı 1960'lı yıllara kadar izlenebilir. 1979 yılında Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü, işletmelerin elektronik ağlar aracılığıyla belgeleri paylaşması için evrensel bir standart olan ASC X12'yi geliştirdi. Birbirleri ile elektronik belge paylaşımı yapan bireysel kullanıcı sayısının 1980'li yıllarda oldukça arttığı gözlendi.
1990'larda eBay ve Amazon 'un yükselişi E-Ticaret sektöründe bir devrim yarattı ve tüm dünyada her geçen gün bu yükseliş devam ediyor.

Küreselleşme kavramının giderek sürat kazandığı ve kapsamını her geçen gün genişlettiği Dünya’da, küresel piyasalarda kalıcı ve güçlü bir pozisyon elde edebilmek için bilgi-iletişim teknolojilerinde yaşanan ilerlemenin yakından takibi firmalar için bir gereklilik haline dönüşmektedir.

Evet, bir E-Ticaret siteniz varsa dünyanın her noktasından ulaşılabilir 7/24 açık bir şubeniz var demektir. Müşterilerinize herzaman heryerden ulaşabilirsiniz, cep telefonunuzdan dahi siparişlerinizi yönetebilirsiniz. Bir Mağazanız yok diyelim ; internet üzerinden açtığınız sanal mağazanızla evinizden dahi çalışabilirsiniz. Maliyetlerinizi bu şekilde azaltırken ürünlerinizi personel gücü gerektirmeksizin tanıtabilirsiniz.
Müşterilerinizin E-Ticaret konusunda en çok endişelendiği konu güvenlikleridir.İnternet üzerinden yapılan satışların çoğu kredi kartı üzerinden gerçekleştirilirken, kapıda ödeme, havale gibi ödeme yöntemleride kullanılmaktadır. Sanal Post sisteminde müşterilerinizin bilgilerinin korunabilmesi için profesyonel alt yapı ve güvenlik hizmetlerinin kullanılması gerekir. Bu sebeple herhengi bir firma olmaksızın "freelance" çalışan kişilere yaptırdığınız sitelerinizin güvenliği konusunda büyük bir soru işareti oluşur.

Bu noktada bazı sorular sormanız gerekir.

-SSL Sertifikası kullanılabiliyor mu ?
-Desteğe ihtiyacınız olan her an yazılımcınıza ulaşabiliyor musunuz?
-Site güvenliğiniz düzenli aralıklarla kontrol ediliyor mu ?
-Alan adınızın takibi yapılıyor mu?

Tüm bu sorularınızın cevaplarını tereddütsüz olarak verebildiğiniz noktada müşterilerinizin güvenliğini sağlayabiliyorsunuz demektir. Bu sebeple ayrıntılı raporlama, teknik takip ve danışmanlık hizmetlerimizle 7/24 İletişim garantisi veriyor, sizi ve ticaretinizi koruyoruz.

MUTLU MÜŞTERİ
352 +

TASARIM
529 +

İNDİRME
7864 +

REFERANS
1200 +

BİZE ULAŞIN

Mobil uygulama, Kurumsal ve E-Ticaret siteleri hakkında merak ettiğiniz her şey için bize
0258 244 07 47 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

TELEFON

+90 258 244 07 47

ADRES

Mehmetcik Mah. 1303 Sk. No: 10
Denizli / Pamukkale

©2017 Projekod Yazılım | Tüm Hakları Saklıdır.