SİZE ÖZEL MOBİL UYUMLU İNTERNET SİTELERİ

0 258 244 07 47

ŞİMDİ ARAYIN

SEO Çalışmaları

Sitenizin olması arama motorlarında ilk sıralarda yer alabilmeniz için yeterli bir unsur değil. Siteniz ve firmanız ile ilgili tüm bilgilerin internet üzerinden ulaşılabilir olması için profesyonel SEO Hizmetini site yapım hizmeti alan herkese ücretsiz sunuyoruz. "Sitemin eşi benzeri olmasın" diyorsanız doğru adrestesiniz. Öncelikle faaliyette olduğunuz sektör göz önünde bulundurarak, kitleye uygun renk kullanımı, Türk Dil Kurumu referans alınarak hazırlanmış metin girişleri ile size özel siteniz hazır hale getiriliyor.

Sosyal Medya Yönetimi

Kurumsal kimliğiniz, siteniz, reklamlarınız... Herşeyiniz hazır. Bunun yanı sıra en sık kullanılan sosyal medya platformlarında kurumsal hesaplarınızın düzenli ve profesyonel yönetimiyle "Biz Buradayız" diyebilmenizi sağlıyoruz.

Hosting

Bireysel ve kurumsal hosting paketlerimizle tüm işletim sistemlerinin desteklendiği, yüksek performanslı bir hosting platformu sunuyoruz. En uygun fiyatlandırma ve teknik destek ayrıcalıklarımızla donanımlarımızı daima güncel tutuyoruz.

Google Adwords

Google Adwords Desteği hizmetimizle reklamlarınızın en ilgili alanlarda yayınlanmasını sağlıyor, daha geniş bir müşteri kitlesine sahip olmanızı sağlıyoruz. İnternet üzerinden para kazanabileceğinz gerçeği artık hayal değil.

SIK SORULAN SORULAR

Sizi tanımamızla başlayan süreç, ihtiyaçlarınızı, firma profilinizi, hitap ettiğiniz kitleyi, sektörünüzü değerlendirip en uygun tasarımı hazırlamamızla devam ediyor. Sitenizin yayınlanması bizim için yeterli değil! Firmanızın alanında farklılık yaratan, son teknolojiyi kullanan, ve arama sonuçlarında en üstlerde yer alan bir profil çizmesini sağlıyoruz. Ürünlerinizi değil markanızı ön plana çıkartıyoruz !

Google , Bing ve Yandex gibi tüm büyük arama motorlarında; web sayfaları, videolar, görüntüler veya yerel listeler gibi içerikler gösterilir ve arama motorları kullanıcılarla en alakalı olduğunu düşündükleri içerikleri temel alarak arama sonuçlarını sıralar. Bu sıralamada reklam gibi ek hizmetler dikkate alınmaz. Sitenizin içeriği, meta tagları, doğru ve kurallara uygun kodlanmış olması gibi kriterler arama sonuçlarında üst sıralara çıkmanızı sağlar.
Örneğin organik meyveler satan bir e-ticaret siteniz var ve elma kategorisinde kampanya düzenlediniz, siteniz google ' a apple bilgisayarlar için bir kaynak olduğunuzu gösterir nitelikteyse arama sonuçlarında istediğiniz yerde bulunmazsınız. Dolayısıyla hedef kitlenize ulaşamaz ve satış gerçekleştiremezsiniz. Bu basit örnekle doğru kodlama ve etiketlemenin önemine dikkat çekiyoruz. Bir diğer yandan sitenizde ki ziyaretçi sayınız,sayfalarda geçirilen ortalama süre, satış istatistikleriniz, hangi arama sonuçlarıyla kullanıcılara ulaşmış olduğunuz gibi teknik raporlamalar sizi her zaman öne taşır ve işinizin devamlılığını sağlar.
Tüm bu teknik bilgilerle ilgilenmeniz uzun süren bir eğitim ve yoğun çalışma sonrasında ancak mümkün olacaktır. Bu sebeple profesyonel seo hizmeti e-ticaret sitelerinizle birlikte tarafımızca sunuluyor. Seo ekibimiz her ay yapmış olduğu ayrıntılı raporlamaları mail adresinize göndererek ziyaretçi sayınızı artıracak çözümlerini tarafınıza iletiyor. Kaydedilen gelişmeler göz önüne alınarak site optimizasyonunuz sağlanıyor.
Web tasarımı ve geliştirme alanında, her geçen gün bir yenisi çıkan cihazlara ayak uydurmak oldukça zorlaşıyor. Sitenizin mobil uyumlu cihazlara uygun olmaması durumunda site ziyaretçileriniz tüm sayfayı görebilmek için sağa ve sola kaydırma işlemi yapmak zorunda kalacak ve tüm sayfayı tek ekranda göremeyecektir. Bu durum ziyaretçiniz içim istenmyen bir durumdur ve sitenizinden çabuk ayrılmasına, inceleme yapamamasına sebep olur.
Bu sebeple zor kazanılan ziyaretçi sayınızın düşmesi beklenmenmeyecek bir sonuç değildir. Responsive tasarım bu aşamada devreye girer. Duyarlı tasarım olarakda adlandırılan bu tasarım şekli sitenizin tüm cihazlara uyum sağlayacak şekilde özel olarak kodlanmasıdır. Özellikle E-Ticaret sitelerinden yapılan alışberişlerin %61.2' nin mobil cihazlar ( cep telefonu, tablet...) üzerinden yaoıldığı düşünüldüğünde, duyarlı tasarımın ne kadar önemli olduğu gözler önüne serilmektedir.
UX için genel bir tanım yapmak şuan için pek mümkün değildir. Ama UX Tasarımın iş dünyasındaki amacını izah edecek olursak; "Bir ürünle olan etkileşimde sunulan fayda, kolay kullanım ve müşteri memnuniyetini üst düzeye taşıyarak keyifle alışveriş yapılmasını sağlamak ve sadakati artırmaktır".
Örnek vermek gerekirse, alışveriş yaptığınız bir sitede kolaylıkla adımları takip edebilmenizi, ürünleri sepete ekleyip alışverişinizi herhangi bir kafa karışıklığı yaşamadan tamamlayabilmenizi amaçlayan tasarım şeklidir.
UX tasarım, ürün veya hizmetler ile etkileşime giren insanlar arasında olumlu duygular üreten sanat ve bilimdir. Sitenizde geçirdiği zamandan menun kalan müşteriniz olumlu deneyimi ile her zaman kendisi için daha kolay ve zevkli olan siteyi yani sizin sitenizi tercih edecektir. Dolayısyla tekil kullanıcıların yanı sıra müşteri sadakatini koruduğunuz devamlı müşterilerinizde artacaktır.

MUTLU MÜŞTERİ
352 +

TASARIM
529 +

İNDİRME
7864 +

REFERANS
1200 +

BİZE ULAŞIN

Mobil uygulama, Kurumsal ve E-Ticaret siteleri hakkında merak ettiğiniz her şey için bize
0258 244 07 47 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

TELEFON

+90 258 244 07 47

ADRES

Mehmetcik Mah. 1303 Sk. No: 10
Denizli / Pamukkale

©2017 Projekod Yazılım | Tüm Hakları Saklıdır.