MOBİL UYGULAMA SAHİBİ OLMAK ARTIK ÇOK KOLAY!

0 258 244 07 47

ŞİMDİ ARAYIN

DENİZLİ MOBİL UYGULAMA

DENİZLİ WEB SİTESİ

7 / 24 TEKNİK DESTEK

Karşılaşabileceğiniz her sorunda 7 /24 destek ve uzaktan bağlantı hizmeti sunuyor, uygulamalarınızın düzenli kontrollerini sağlıyoruz.

ÖZEL TASARIM

Kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar hazırlayıp kullanım kolaylığını ön planda tutuyoruz. Yaratıcı dokunuşlar ile benzersiz uygulamalar hazırlıyoruz.

GÜVENLİ

Son teknoloji güvenlik çözümlerini kullanıyor, sizin ve müşterilerinizin uygulama esnasında karşılaşabileceği tüm sorunlara tam zamanlı müdahale ediyoruz.

ÇÖZÜM ODAKLI

Sizin için en doğru çözümü, markanızı ve sektörünüzün analizini yaptıktan sonra raporlayarak çözüm odaklı adımlar atıyoruz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Bir yazılım firmasından ne bekliyorsanız çok daha fazlasını sunuyoruz. 7/24 Açık şubenizi oluşturup güvenliğini sağlıyoruz, sosyal medyadaki yüzünüz olup hedef kitlenize ulaşıyoruz. " Bir işletme kurmanın en iyi yöntemi ona anlam yüklemektir" felsefesiyle firmanızın internet üzerinde ki varlığını kalıcı hale getiriyoruz.

Öncelikle sizi ve markanızı tanıyor, ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. En uygun tasarım örneklerini sunuyor, karar vermenizde yardımcı oluyoruz.


İş süreci için en uygun planlamayı yapıyor, sizinle paylaşıyoruz. Planlanan takvime sadık kalıp parçalar üzerinden bütüne doğru hareket ediyoruz.


Mobil uygulamanızın tamamlanmasının ardından kullanım rahatlığı ve tasarım işlevselliğini test ediyor, son haliyle teslim ediyoruz.


Teslim sonrası yazılım güncelleme ve teknik destek hizmeti ile iş ortağınız olarak yanınızda olmaya devam ediyor.

MUTLU MÜŞTERİ
352 +

TASARIM
529 +

İNDİRME
7864 +

REFERANS
1200 +

BİZE ULAŞIN

Mobil uygulama, Kurumsal ve E-Ticaret siteleri hakkında merak ettiğiniz her şey için bize
0258 244 07 47 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

TELEFON

+90 258 244 07 47

ADRES

Mehmetcik Mah. 1303 Sk. No: 10
Denizli / Pamukkale

©2017 Projekod Yazılım | Tüm Hakları Saklıdır.